Vi ønsker å være din samarbeidspartner, ikke bare en leverandør.
Saga Regnskap og økonomi AS
Tjenester fra A til Å
Våre systemer håndterer både små, mellomstore og store kunder over hele landet. I dag jobber vi i stor grad digitalt, men også i papirform, om det er ønskelig. Vi tilbyr regnskapstjenester fra A til Å, og planlegger i samarbeid med kunden hvordan arbeidsfordelingen skal være.
Smarte IT-løsninger for alle bransjer
Saga Regnskap og Økonomi har bred kompetanse på IT-løsninger. Vi benytter både nettbaserte- og mer tradisjonelle serverbaserte løsninger. For firmaer som ikke har behov for spesielle bransjeløsninger eller integrasjoner, tilbyr vi vårt enkle og effektive regnskapssystem Duett.
Lurer du på noe? Snakk med oss i dag
Kontakt ossSiste nyheter fra www.regnskapnorge.no:
Nye regler om bærekraftsrapportering foreslått
26.09.2023
Skrevet av Hege Vikane, Regnskap Norge
Regnskap Norge støtter forslag om harmonisering av rapporteringspliktige foretak samt at en annen revisor eller en alternativ attestant også skal kunne attestere bærekraftsrapportering.
Les merDropp regnskapsføreren! Eller? Fiken-sjefen svarer
25.09.2023
Skrevet av Lene N. Sundalskleiv, Regnskap Norge
Hør Fiken-sjefens kjærlighetserklæring til regnskapsføreren.
Les merFrister for registrering i Foretaksregisteret 2023
15.09.2023
Skrevet av Jørgen Strøm-Andresen
9. oktober og 4. desember er i år de sentrale datoene.
Les mer