Til hovedinnholdet

Saga Regnskap Hønefoss AS

Regnskap og lønn

Saga Regnskap Hønefoss leverer alt innen regnskapstjenester og har erfaring med alt fra små enkeltpersonforetak til børsnoterte selskap. Vi kan ta hele regnskapet eller kun utføre enkeltoppgaver.

Saga Ringerike

Saga Regnskap Hønefoss er en del av Saga Ringerike som består av 6 firmaer som er samlokalisert i bygg HM49, rett utenfor Hønefoss. Konseptet vårt er "one stop shopping" hvor alle behov innenfor økonomi, lønn/HR og bedriftshelsetjeneste betjenes av oss.

Jobbe hos oss

Hos oss i Saga Ringerike får du en unik arbeidsplass i et stort fellesskap som huser blant annet et av Norges største regnskapskontorer. Vi har samlet spesialkompetanse innen økonomi, lønn, IT-system og HR under samme tak, og dekker alle behov vår varierte kundegruppe har. 

I din karriere hos Saga Ringerike kan du ta små og store skritt innenfor husets fire vegger for å utvikle deg selv og vår måte å jobbe på. Her får du et trivelig og uformelt arbeidsmiljø, med fokus på høy faglig kompetanse og gode utviklingsmuligheter. Vi tar vare på våre ansatte og oppfordrer og legger til rette for kompetanseheving. Vi har selvfølgelig gode forsikringsmuligheter og kantineordning.

Er du en proaktiv regnskapsfører som ønsker deg muligheten til å forme din egen rolle? Saga Regnskap leter etter deg!

 

Lurer du på noe? Snakk med oss i dag

Siste nyheter fra www.regnskapnorge.no:

Nye regler om bærekraftsrapportering foreslått

26.09.2023

Skrevet av Hege Vikane, Regnskap Norge

Regnskap Norge støtter forslag om harmonisering av rapporteringspliktige foretak samt at en annen revisor eller en alternativ attestant også skal kunne attestere bærekraftsrapportering.

Les mer

Dropp regnskapsføreren! Eller? Fiken-sjefen svarer

25.09.2023

Skrevet av Lene N. Sundalskleiv, Regnskap Norge

Hør Fiken-sjefens kjærlighetserklæring til regnskapsføreren.

Les mer

Frister for registrering i Foretaksregisteret 2023

15.09.2023

Skrevet av Jørgen Strøm-Andresen

9. oktober og 4. desember er i år de sentrale datoene.

Les mer