Apper og integrasjoner
Hva må du tenke på?
Når vi hjelper deg med å finne riktig app og/eller integrasjon til ditt administrative system, er vi opptatt av at du som kunde ikke skal måtte tenke på detaljer og det tekniske. Vi ønsker å vite målet du har satt deg og hva du ønsker og oppnå. Ut ifra det bygger vi opp systemet for deg.
Enklere forklart: Vi bygger systemet slik at du kan nå målet ditt.
Hvilke alternativer tilbyr vi?
Tro det eller ei – vi har egne utviklere på laget som brenner for å bygge det beste administrasjonssystemet til deg og din bedrift. Si at du har bruk for et rapporteringssystem, men ikke alle de øvrige tjenestene systemet tilbyr. Her plukker vi akkurat det du ønsker og trenger, og innlemmer det inn i ditt valgte administrasjonssystem. Magisk, ikke sant?
Det som er viktig for oss er at vi sammen finner løsningen som fungerer for deg og det bedriften din trenger – du legger frem behovene, og vi tar oss av programmeringen.
Hva skjer videre?
Vi i Saga Business Partner bryr oss om kundene våre. Derfor lager ikke vi noen «quick fix» hvor vi setter opp systemet, for så å aldri la høre fra oss igjen.
Etter at systemet er oppe og går og du har fått en grundig innføring i hvordan det fungerer, er det din tur til å bruke det fullt ut. Da er vi bare en telefon eller e-post unna, om det skulle være noe som helst.
Høres dette ut som noe du vil vite mer om?