Til hovedinnholdet

Åfjord Regnskap AS - Vi har avdelinger i Åfjord, Osen, Brekstad og Mo i Rana

Velkommen til oss

Anton Ugedal etablerte kontoret som enkeltpersonforetak i 1981. Etterspørselen etter tjenestene økte raskt, og Peder Otto Humstad kom inn som medeier i 1983. Siden har det vært en jevn vekst både når det gjelder medarbeidere og kunder, og pr. i dag sysselsetter bedriften 31 engasjerte medarbeidere. Vi har lang erfaring og bred kompetanse innen regnskap og økonomisk rådgivning for de fleste næringer og bransjer.

Siste nyheter fra www.regnskapnorge.no:

Modul for risikovurdering i KS Komplett lansert!

04.11.2025

Skrevet av Bjørn Haakon Nilsen, Regnskap Norge

Denne modulen gir mulighet til å identifisere og vurdere risikofaktorer, men også å legge til konkrete tiltak for å håndtere dem.

Les mer

Regnskapsføreren er samfunnets detektiv

03.11.2025

Skrevet av Martin Andresen, Regnskap Norge

Hvordan er regnskapsførerens rolle i å avsløre fiktiv fakturering? Det får du høre om i ukens episode av RN-podden, hvor vi har besøk av Anne Markegård Øya fra Amesto og Lucian Sanducu fra Skatteetaten som har skrevet en masteroppgave om temaet.

Les mer

75 000 virksomheter risikerer dagsbøter

31.10.2025

Skrevet av Bjørn Haakon Nilsen, Regnskap Norge

Hele 75 000 registreringspliktige virksomheter har ikke sendt inn opplysninger til Registeret over reelle rettighetshavere. 37 000 av disse har bistand fra regnskapsførere.

Les mer